• موسیقانو
  • /
  • آلبوم گردی
  • /
  • آلبوم «خاطره باز» رونمایی شد؛ دادمان: صدای گرم غلامرضا صنعتگر فراموش نشدنی است /عرفانپور: آلبوم «خاطره باز» اثری متفاوت از صنعتگر است

آلبوم «خاطره باز» رونمایی شد؛ دادمان: صدای گرم غلامرضا صنعتگر فراموش نشدنی است /عرفانپور: آلبوم «خاطره باز» اثری متفاوت از صنعتگر است

آلبوم «خاطره باز» رونمایی شد؛ دادمان: صدای گرم غلامرضا صنعتگر فراموش نشدنی است /عرفانپور: آلبوم «خاطره باز» اثری متفاوت از صنعتگر است

 

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، آلبوم «خاطره باز» با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، دکتر چراغعلی، میلاد عرفان‌پور، محمدمهدی سیار و جمعی از آهنگسازان و ترانه سرا‌ها عصر روز گذشته چهارشنبه ۲۹ دی‌ماه در تالار سوره حوزه هنری رونمایی شد.

 

محمد مهدی دادمان، رئیس حوزه هنری در آیین رونمایی از این آلبوم گفت: صدای گرم غلامرضا صنعتگر فراموش نشدنی است. آثار صنعتگر دوست داشتنی و سرشار از خاطرات خوب هستند.

 

وی افزود: صنعتگر در راهی گام برداشته است که باید آن را ادامه دهد و رویدادهای جدیدی را مثل همین آلبوم رقم بزند. امیدواریم ما هم در راهی که صنعتگر قدم گذاشته است، گام برداریم.

 

* مرام و معرفت صنعتگر موجب رشد و سلوک اوست

 

میلاد عرفانپور رئیس مرکز موسیقی حوزه هنری نیز در این مراسم با قدر دانی از عشق وعلاقه‌ای که غلامرضا صنعتگر برای آثار تولیدی این سال‌ها گذاشته است گفت: آلبوم «خاطره باز» اثری متفاوت از صنعتگر است که از امروز می‌توانید با شندیدن آن لذت ببرید.

 

وی افزود: مداوما در حال شندین آثاری نو از این هنرمند بودیم که با نوعی وقار، عاطفه و حماسه در صدایش همواره همراه بوده است که موجب تمایز آن می‌شود.

 

عرفانپور ادامه : مرام و معرفت صنعتگر موجب رشد و سلوک اوست چرا که آن را در خدمت شهرت قرار نداده و نخواهد داد.

 

هر موفقیتی در این آلبوم شکل گرفته است حاصل تلاش‌های هنرمندانی است که همواره ظرفیت‌های رویدادهای مهمی در دنیای موسیقی ایجاد کرده اند.

 

*دلنشینی این آلبوم حاصل باور قلبی صنعتگر به امام رضا است

 

محمدرضا چراغعلی از آهنگسازان این آلبوم نیز در این مراسم گفت: منتظر شنیدن این آلبوم هستیم. این اثر حاصل باورپذیری حقیقی غلامرضا صنعتگر است. باور قلبی او از تاثیر امام رضا و اهل بیت در زندگی اش موجب دلنشینی این آلبوم و دیگر آثار او شده است.

 

مهدی آرامباش از آهنگسازان این آلبوم نیز در سخنانی کوتاه گفت: آشنایی با غلامرضا صنعتگر برای من سراسر خیر و برکت بود.

 

آرامباش در ادامه با تقدیر از پدر خود «محمد آرامباش» که از هنرمندان موسیقی کشور است افزود: از همه دوستانی که در تولید این آلبوم ما من را یاری کردند و افتخار همکاری با آنها را داشتم صمیمانه قدردانی می‌کنم.

 

*صنعتگر شجاعت ابراز اعتقادات خود را پیدا کرده است

 

محمدمهدی سیار هم از شاعران این آلبوم ضمن شادباش به مناسبت تولد این آلبوم گفت: اولین باری که صدای صنعتگر را شنیدم دلم با گرمی آن گره خورد و دست روزگار چرخید تا امکان همکاری با او را بیابم.

 

سیار با روایت چند خاطره از همراهی با غلامرضا صنعتگر افزود: صنعتگر در کنار لطافت صدا و نجابت، شجاعت ابراز اعتقادات خود را پیدا کرده است.

 

*اعتماد مهمی به پسرم در ساخت سه قطعه از آلبوم کردم

 

غلامرضا صنعتگر هم در پایان این مراسم رونمایی و پیش از اجرای چند قطعه از این آلبوم گفت: باید از همه دوستان و اساتیدی که ما را در تولید این اثر همراهی و یاری کردند قدردانی کنم.

 

صنعتگر افزود: این اثر حاصل دو سال  تلاش مستمر است و بر پایه شعر ملودی‌هایش تنظیم شده است.

 

وی ادامه داد: شعرای این آلبوم زحمت بسیاری کشیدند و اشعار خوبی را برای کار سرودند. هرچه بیشتر پیش می‌رفتیم بیشتر حس اشعار را درک می‌کردم، چرا که اشعار با حال و هوای من هماهنگ بود به این ترتیب با خواهشی که از میلاد عرفانپور داشتم قرار شد انتخاب اشعار به عهده خودم گذاشته شود.

 

صنعتگر در ادامه گفت: اعتماد مهمی در تولید این آلبوم کردم که بجا و موفق بود، این اعتماد مربوط به ساخت آهنگ سه قطعه از این آلبوم بود که پسرم عرشیا آن را بر عهده گرفت. شروع خوب و موفقی برای او بود که موجب خرسندی ماست.

 

وی در پایان با تقدیر از هنرمندان و اساتیدی که در مراسم حضور داشتند به اجرای سه قطعه از این آلبوم کرد.

 

گفتنی است، غلامرضا صنعتگر از هنرمندان خوشنام خطه جنوب است که با رنگ متفاوت صدایش وقار و عاطفه و حماسه را توآمان در خود دارد و در دوهه فعالیت هنری مخاطبان زیادی را جذب نموده است. صنعتگر از طلایه داران موسیقی معنوی و آیینی در گونه پاپ و مردم پسند بوده است.