نماهنگ سرود «نسل امید» در شهرکرد منتشر شد

همزمان با آغاز ایام گرامی دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرود و نماهنگ «نسل امید» از سوی واحد موسیقی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

 

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، امیر بنی طالبی مسئول واحد موسیقی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: سرود «نسل امید» تولید واحد موسیقی حوزه هنری استان است. که شعر این اثر را «قاسم صرافان» ، از بهترین شاعران و ترانه سرایان مطرح کشور سروده است محتوای این اثر که از زبان جوانان وطن سروده شده اشاره ای دارد به قدرت ، استعداد و توانایی نسل جوان درانجام امور مختلف ونیز تاکید براین واقعیت که سعی و تلاش همراه با امید وتوکل به کمک و یاری خداوند مهربان همیشه راه حل مسائل و توسعه و آبادانی است و برای داشتن آینده ای درخشان و ایرانی آباد باید با وحدت، همبستگی ویکپارچگی ،تلاش کنیم.

 

وی افزود: آهنگسازی و تنظیم این اثر را حسن برزگری انجام داده و اجرای آن نیز توسط گروه سرود «آوای باران» صورت گرفته است. گروه سرود«آوای باران» شهرکرد به سرپرستی زهرا شفیعی و مربیگری مرتضی کیانی یکی از جوانان موفق این عرصه در استان است.

 

بنی طالبی گفت: گروه سرود آوای باران از گروه های فعال و موفق سرود در سال های اخیر است که درجشنواره های متعدد کشوری واستانی شرکت نموده ومقامها و مدارج بسیارزیادی نیز کسب کرده اند. نماهنگ این اثر را هنرمند جوان محمد حیدری تولید کرده. که در ساخت آن از جلوه های بصری نیز استفاده شده است.

 

مسئول واحد موسیقی حوزه هنری استان افزود: حوزه هنری تولید سروده های انقلابی را در دستور کار خود دارد  و حمایت از گروه های سرود برای تولید آثار فاخر جهت زنده نگاه داشتن این نوع موسیقی در حوزه هنری یکی از الویت ها است.

 

به گزاش روابط عمومی حوزه هنری، علاقه مندان برای دیدن این اثر می تواند به صفحه آپارات حوزه هنری به آدرس  www.aparat.com/hozeyehonarich  مراجعه کنند.